Ilona K. – Praha – Přestavba předsíně a vstupu do bytu

 

Proč jste se rozhodla pro služby interiérové designérky?

Pro spolupráci s Alicí jsem se rozhodla, protože už se mi nelíbil původní vstup do bytu plný nábytku, skříní, hor oblečení a bot. Chtěla jsem samozřejmě zachovat funkci této místnosti, tedy vstup do bytu a místo s úložnými prostory. Ale chtěla jsem vytvořit i hezký a vzdušný uvítací prostor. A když jsem procházela standardní obchody s nábytkem, bylo mi jasné, že nikde „hotové řešení“, které by se mi líbilo, nekoupím.

Na Alici jsem dostala doporučení od svých známých, moc se mi líbilo, jak Alice s interiéry pracuje.

Jak spolupráce probíhala?

Na počátku se mi líbilo, že vnímá, pro koho změnu dělá, a snaží se návrh tvořit na míru. Ať to jak vzhledem, funkcí tak i limitem finančních prostředků. Návrhy jsme si pravidelně vyměňovaly a konzultovaly, takže jsem se nemusela bát  nepříjemných překvapení. To samé platilo o veškerých cenám služeb i zařizovacích předmětů a materiálů. Když se mi něco nelíbilo, nebo se mi to zdálo příliš drahé, vždy jsem dostala nějakou alternativu na výběr.

Co jste ocenila nejvíce?

Velmi jsem ocenila, že jsem vůbec nemusela řešit komunikaci s řemeslníky a technické detaily. Pouze jsem odpovídala uživatelské dotazy „jak vysoko má být ta polička, jaký odstín se vám líbí“. A i s tím mi dokázala Alice pomoct, pokud jsem si nebyla jistá.

Doporučila byste spolupráci s Alicí?

Nakonec rekonstrukce proběhla podle plánu i představ. Nová předsíň je hotová. Je vzdušná, hory bot a oblečení jsou v botnících i na praktických skrytých věšácích, aby místnost nezaplňovaly. Nově se mi tam vešlo křesílko k obouvání a i ve skříních je o něco více prostoru než předtím. Jsem spokojená a návštěvy vždy velmi kladně místnost hodnotí. Spolupráci s Alicí mohu tedy jen doporučit.