Pavla K., Dobřichovice – návrh ložnice a dětských pokojů

 

Proč jste se rozhodla využít služby interiérového designéra?

Naplánovali jsme si rozsáhlejší změnu vnitřní dispozice domu tak, aby děti (které dosud měly jeden společný pokoj) mohly mít každý svůj soukromý prostor. Věděli jsme, že řešení (s ohledem na velikost domu a jeho specifika) nebude jednoduché a sami jsme si na něj netroufali. Věřili jsme, že nám interiérový designér pomůže s nalezením maximálně funkčního a zároveň útulného řešení.

Splnila poskytnutá služba vaše očekávání?

Naprosto. Dokonce má očekávání předčila (viz níže) a pokud v budoucnosti přistoupíme ještě k nějakým úpravám domu, určitě se opět ozvu…

Co jste nejvíc ocenila na poskytnuté službě?

Nejvíce oceňuji to, jak jste nás s odbornou péčí, spolehlivě a zároveň lidsky příjemně provedla celým procesem od prvotních návrhů, přes podrobný projekt až k samotné realizaci. Nejenom, že výsledek naplnil očekávání celé rodiny a že se v domě cítíme ještě lépe než před přestavbou, ale také jste nám svými službami ušetřila obrovské množství času, energie a nervů.

Měla jste nějaké obavy předtím, než jste si objednala mé služby? A potvrdily se tyto obavy?

Určité obavy jsem samozřejmě měla, byla to má první zkušenost se službami interiérového designéra. Zejména jsem se obávala toho, zda nedojde ke střetu mezi profesionálními představami na straně jedné a našimi osobními přáními na straně druhé. Tyto obavy se nepotvrdily, vždy jste respektovala naše připomínky, výhrady či amatérské představy tak, abychom s výsledkem byli spokojeni primárně my.

Doporučila byste mé služby? Proč?

Velice ráda a už jsem tak i učinila.

Je něco, co chcete dodat?

Alice, ještě jednou děkuji!