Reference

NÁVRH LOŽNICE A DĚTSKÝCH POKOJŮ

Pavla K. – Dobřichovice

"Nejvíce oceňuji to, jak jste nás s odbornou péčí, spolehlivě a zároveň lidsky příjemně provedla celým procesem od prvotních návrhů, přes podrobný projekt až k samotné realizaci. Nejenom, že výsledek naplnil očekávání celé rodiny a že se v domě cítíme ještě lépe než před přestavbou, ale také jste nám svými službami ušetřila obrovské množství času, energie a nervů."

detail celé reference

REDESIGN OBÝVACÍHO POKOJE, NÁVRH DVOU DĚTSKÝCH POKOJŮ

Eva V. – Černošice

"Alici bych určitě doporučila nejen všem, kteří si sami nevědí rady se řešením interiéru, zejména pak pokud mají specifické potřeby, prostor je omezený či komplikovaný. Doporučila bych ji obecně každému, kdo zařizuje bydlení. Alice má skvělé nápady a i drobnými prvky umí prostor osvěžit a dodat mu šmrnc a něco neotřelého navíc."

detail celé reference
Realizace návrhu obývacího pokoje
Realizace návrhu dětského pokoje
Realizace návrhu pokoje

Přestavba předsíně a vstupu do bytu

Ilona K. – Praha

„Na Alici jsem dostala doporučení od svých známých, moc se mi líbilo, jak Alice s interiéry pracuje. Na počátku se mi líbilo, že vnímá, pro koho změnu dělá, a snaží se návrh tvořit na míru. Velmi jsem ocenila, že jsem vůbec nemusela řešit komunikaci s řemeslníky a technické detaily. Pouze jsem odpovídala uživatelské dotazy „jak vysoko má být ta polička, jaký odstín se vám líbí“. A i s tím mi dokázala Alice pomoct, pokud jsem si nebyla jistá. Jsem spokojená a návštěvy vždy velmi kladně místnost hodnotí. Spolupráci s Alicí mohu tedy jen doporučit.“

detail celé reference

Návrh a realizace obýváku a pokoje pro dceru

Soňa B. – Praha

„Paní designérka Dočkalová byla vždy tzv. po ruce. Výborná komunikace, okamžitá zpětná vazba, mnoho nápadů s řešením a odborný dohled nad řemeslníky a obchodníky. Nic nebylo paní Dočkalové zatěžko a věnovala se nám i nad rámec dohody. Měla se mnou velkou trpělivost a mým požadavkům se snažila vyjít vstříc pokaždé, když to bylo technicky jen trochu proveditelné.“

detail celé reference

Vstup do domu

 Miriam, Praha – západ

„Paní Alice je velký profesionál s citem pro prostor, barvy, design a charakter klienta. Zakázku pravidelně konzultuje, hledá maximální využití prostoru a její originální nápady jsou neocenitelné, protože "to by Vás opravdu nenapadlo". Do projektu vnáší originalitu v souladu s charakterem klienta. Mohu jen doporučit.

NÁVRH BYTU 2+KK

Petra S. – Praha

"Určitě bych Alici doporučila! Vlastní představy jsou super, ale určitě je třeba je trochu usměrnit. A navíc může bytový designer přinést spoustu nových nápadů, které nás nadchnou."

detail celé reference
Pohled z kuchyně